Partnerství

V rámci naší filozofie jsme rádi, když můžeme spolupracovat a propagovat další firmy se kterými jsme nadmíru spokojeni.

Hotel Nemojanský mlýn (www.hotelnemojany.cz) – Nádherné prostory a prostředí vhodné pro svatby. V rámci spolupráce nabízíme VIP balíček pro svatebčany právě do Nemojan.

Reklamní agentura Asalonta (www.asalonta.cz) – Prvotřídní reklamní tiskárna, která dokáže zajistit téměř nemožné a vše ve velice rychlém termínu.

Obchod Bukefalos (www.bukefalos.cz) – Jeden z největších a nejlepších obchodů s jezdeckou tématikou na koně. Není divu, že má výhradní právo k prodeji našich konfekčních sportovních košil a bodyshirt.

 

Podporujeme

Parkurové skákání

 

Lucie Anovčínová

Kateřina Kubrická

Sára Vinglárková

POVÍDKY LORENZA CAPA

  • Lady Bergremová patřila k tomu druhu lidí, pro které jsou denní rituály povýšené nad důležitost světských událostí. I kdyby před její vilou na Via Santo’Euplio zrovna projížděl královský kočár tažený čtyřspřežím běloušů, přesto by přesně ve dvě hodiny s neochvějnou pravidelností…

    Nauka etikety
  • Na večírcích se mladý Lorenzo řídil Kodexem nervózního rytíře. Tato sbírka rad a poznámek psaná spolužákem Emilem Kopreffem spasila nejednoho gentlemana před trapnou chvilkou ticha a v situacích, jako třeba u salátu s gorgonzolou, byla přímo neocenitelná…

    Vzhůru do povětří

 

 

O nás

 

Potřeba člověka vynikat je v dnešní době velkého malého světa čím dál větši, a proto naše produkty podporují osobitost a originalitu, kterou vytváří poctivá řemeslná práce s kvalitními materiály. Našimi zákazníky jsou Ti, kteří svým celkovým vzhledem chtějí vyjádřit svoji osobnost a individualitu.

Společnost Lorenzo Capo je tu pro zákazníky se speciálnámi požadavky. Je tu pro zákazníky, kteří vyhledávají originální, luxusní a jedinečné módní doplňky. Rádi pečují o svůj vzhled a mají rádi, když je o ně pečováno. Našimi zákazníky jsou muži, kteři si rádi připlatí za kvalitu materialu, vědí, co chtějí a jak nejlépe vyjádřit svoji individualitu. Upřednostňují ruční práci před strojovou

výrobou. Dalšími zákazníky, spíše zákaznicemi, jsou ženy, které chtějí být perfektně oblečeny, dobře vypadat, vyjádřit svou náladu a potrpí si na kvalitní a příjemný materiál. Chtějí být hýčkány, za což se neostýchají připlatit.

Součástí společnosti je osobitý příběh fiktivní postavy jménem Lorenzo Capo, který se zrodil v dobách největšího rozkvětu gentlemanství. Skrz něj chceme vrátit význam tohoto slova opět na vrchol. Zákazník tak bude mít pocit nejen toho, že vlastní kvalitní módní produkt, ale bude vlastnit produkt Lorenza Capa.

Zakladními partnery pro naši společnost jsou řemeslníci a  umělci. Jedná se o truhláře, kteří navrhují a vyrábí dřevěné motýlky z různých druhů dřeva a dřevu podobných materiálů. Dále kováři, kteří vyrábí kovové komponenty. Jsou to švadleny, které šijí navržené motýlky, šátky a kapesníčky. Jsou to zaměstnanci, kteří se starají, aby společnost fungovala, a které také považujeme za partnery.

Poukazy objednávejte zde
+420 721 202 024info@lorenzocapo.com

Poukaz se vztahuje na Vámi zvolené zboží z našeho sortimentu. Ceny se odvíjí dle zvoleného produktu.